Psycholog Łódź świadczy szeroki zakres usług, który ma na celu pomoc w różnego rodzaju trudnych sytuacjach życiowych. Jeżeli tylko czujesz, że tracisz kontrolę nad swoim życiem lub coś niepokoi Cię w sposób szczególny, najlepszym rozwiązaniem jest niezwłoczne udanie się do specjalisty na konsultację. Im szybciej zostaną podjęte odpowiednie działania, tym szybciej osiągniesz oczekiwane rezultaty oraz zmniejszysz ryzyko powstania poważnych skutków ubocznych.

Wsparcie dla rodzin

Psycholog Łódź oferuje profesjonalne wsparcie dla rodzin. W zależności od potrzeb terapia może być prowadzona w formie grupowej lub indywidualnej. Warto pamiętać, że bardzo często wsparcia wymaga nie tylko osoba chora, ale także jej najbliżsi. Właśnie z tego powodu w przypadku wielu zaburzeń na tle psychicznym, czy też w momencie leczenia uzależnień niezbędne jest otoczenie profesjonalną opieką nie tylko samego chorego. Psycholog Łódź oferuje także wsparcie dla rodzin, które doświadczyły traumatycznych przeżyć, czy też dotknęły je wyjątkowo przykre zdarzenia. Nagła zmiana sytuacji życiowej spowodowana kryzysem na tle rodzinnym, czy zawodowym bardzo często sprawia, że poszczególne osoby czują się zagubione i mają trudności w normalnym funkcjonowaniu w życiu społecznym.

Profesjonalna pomoc dla par

Terapia par prowadzona przez psychologa w mieście Łódź może mieć związek z kryzysem, który dotyczy dwojga ludzi lub też stanowić profesjonalne przygotowania do zawarcia związku małżeńskiego. W tym miejscu warto zaznaczyć, że spotkania z parami nie mają na celu doprowadzenie do ślubu za wszelką cenę. Ocenie podlega natomiast jakość związku, która pozwala dwojgu ludziom podjąć świadomą decyzję odnośnie do założenia rodziny. Dzięki temu para jest zdecydowanie lepiej przygotowana na radzenie sobie ze wszelkiego rodzaju trudnościami, a co za tym idzie, ich związek jest znacznie trwalszy i oparty na zdrowych i silnych więziach.

Leczenie uzależnień oraz praca nad własną akceptacją

Jednym z istotnych punktów wsparcia oferowanego przez psychologa w mieście Łódź jest pomoc w leczeniu uzależnień oraz praca nad własną akceptacją. Działania te są niezbędne szczególnie w walce z różnego rodzaju zaburzeniami jedzenia, czy też w przypadku wystąpienia trudności w relacjach z innymi ludźmi.

Jeżeli cokolwiek Cię niepokoi zadzwoń i umów się na konsultację już dziś! Szybka i profesjonalna pomoc to najlepsze, co możesz ofiarować nie tylko sobie, ale i najbliższym.

NAJLEPSZY PSYCHOLOG W ŁODZI

popraw swoje zdrowie psychiczne

Fine Dining experience

umów się na wizytę

Terapia par i małżeńska

więcej

Terapia indywidualna

więcej

diagnostyka kwestionariuszowa (testy)

więcej

Wsparcie psychologiczne

więcej

Kryzys życiowy/zawodowy

więcej

Trauma

więcej

Agresja

więcej

Trudności w relacjach

więcej

Pomoc w fobiach i lękach

więcej

bezsenność

więcej

Pornografia

więcej

Psycholog dziecięcy – podstawowa pomoc

więcej

depresja

więcej

zaburzenia odżywiania

więcej

testy przedmałżeńskie

więcej

Co mówią o nas klienci?

Przychodnia Zdrowia Malinowa

Rzetelny i zaangażowany współpracownik. Klienci są zadowoleni z jego usług. Ze strony Przychodni również nie wystąpiły jakiekolwiek zastrzeżenia co do jakości pracy.