Chcesz skorzystać z porady psychologa, ale bezpośrednie spotkania Cię stresują? A może nie masz czasu lub możliwości na udanie się na konsultację stacjonarną? Bez względu na przyczynę mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Psycholog online oferuje możliwość skorzystania z teleporady bez konieczności wychodzenia z domu. To wygodne rozwiązanie sprawia, że profesjonalna pomoc jest na wyciągnięcie ręki. Co jeszcze zyskujesz wybierając teleporadę? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

Kiedy liczy się czas

Z teleporady warto skorzystać zawsze wtedy, kiedy liczy się szybkie działanie. Psycholog online to nowoczesna usługa, z której możesz skorzystać bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Czasami kryzys dopada Cię na wyjeździe służbowym, czy podczas wizyty u rodziny. W takich sytuacjach odległość jest zbyt duża, aby wizyta mogła odbyć się w systemie stacjonarnym.

Pomoc dzieciom przez teleporady

Dzieci i młodzież wymagające pomocy psychologa bardzo często czuje się swobodniej podczas spotkać prowadzonych online. Przyzwyczajone do funkcjonowania w świecie cyfryzacji zdecydowanie chętniej korzystają z pomocy, kiedy jest ona prowadzona z użyciem nowoczesnych technologii. Oczywiście w tym wypadku niezbędne jest stałe monitorowanie, czy rzeczywiście ta forma terapii przynosi najlepsze rezultaty. Nie mniej jednak psycholog online może okazać się niezwykle pomocy zwłaszcza w początkach leczenia lub wtedy, kiedy terapia dobiega już końca.

Psycholog online — teleporady dla każdego

Psycholog online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które często podróżują lub wykonują swoje obowiązki zawodowe w terenie. W takich wypadkach niezwykle ciężko jest umówić się na wizytę stacjonarną, gdyż pacjent nie może przewidzieć, czy w ogóle będzie mógł stawić się na spotkanie. W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem są teleporady. Korzystasz z nich bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Co więcej, możesz odbyć spotkanie nawet wtedy, kiedy nie możesz opuścić domu, ponieważ opiekujesz się osobom chorą. Teleporady są doskonałym rozwiązaniem także wtedy, gdy dotknęła Cię niepełnosprawność ruchowa. W takich sytuacjach ograniczenia mogą wynikać nie tylko z konstrukcji samego budynku. Jeżeli niepełnosprawność powstała w wyniku wypadku, który miał miejsce stosunkowo nie dawno możesz nie mięc jeszcze odpowiedniego sprzętu lub mieszkania przystosowanego do swobodnego poruszania się po nim. Jak więc widać psycholog online już na samym początku pokonuje granice, które początkowo mogły wydawać Ci się niemożliwe do pominięcia.

Innowacyjne rozwiązania w służbie zdrowia psychicznego

Jak więc widać nowoczesna technologia może nie tylko prowadzić do uzależnień, ale również pomagać w walce z wieloma zaburzeniami. Należy jednak pamiętać, że w każdym wypadku należy dobrać formę terapię adekwatną do danej jednostki. Nie zmienia to faktu, że teleporady sprawiają, że udział w regularnych spotkaniach staje się możliwy do zrealizowania bez względu na to, jaki prowadzimy styl życia.

NAJLEPSZY PSYCHOLOG W ŁODZI

popraw swoje zdrowie psychiczne

Fine Dining experience

umów się na wizytę

Terapia par i małżeńska

więcej

Terapia indywidualna

więcej

diagnostyka kwestionariuszowa (testy)

więcej

Wsparcie psychologiczne

więcej

Kryzys życiowy/zawodowy

więcej

Trauma

więcej

Agresja

więcej

Trudności w relacjach

więcej

Pomoc w fobiach i lękach

więcej

bezsenność

więcej

Pornografia

więcej

Psycholog dziecięcy – podstawowa pomoc

więcej

depresja

więcej

zaburzenia odżywiania

więcej

testy przedmałżeńskie

więcej

Co mówią o nas klienci?

Przychodnia Zdrowia Malinowa

Rzetelny i zaangażowany współpracownik. Klienci są zadowoleni z jego usług. Ze strony Przychodni również nie wystąpiły jakiekolwiek zastrzeżenia co do jakości pracy.