męski wypad

Wydarzeniem w życiu mężczyzny godnym właściwej oprawy jest z wieczór kawalerski. Nazywany żartobliwie ostatnim dniem wolności przed zawarciem związku małżeńskiego w istocie jest niebywałą okazją do wspólnej zabawy w męskim gronie. Zdarza się również, że przyszli nowożeńcy decydują się na połączenie swoich imprez – wieczoru panieńskiego z kawalerskim. Zapewne taki wybór ma swoje zalety. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem spędzenia tego ostatniego wieczoru jako kawaler wyłącznie w męskim gronie, to przedstawiamy 3 sposoby na niezwykły wieczór kawalerski. Oto nasze propozycje.

Wieczór kawalerski OFF ROAD w Kopalni Uranu

Przyjęło się, że wieczór kawalerski ma być wydarzeniem z tak zwanym przytupem. Zazwyczaj to na świadka spada ciężar organizacji tej imprezy, który w porozumieniu z innymi gośćmi wymyśla przeróżne scenariusze, biorąc pod uwagę najważniejsze, czyli gust i marzenia pana młodego. Bywa jednak, że ciężko zaskoczyć przyszłego nowożeńca. Naprawdę niezwykłym pomysłem będzie wieczór kawalerski OFF ROAD w Kopalni Uranu! Brzmi niesamowicie tajemniczo, a pod tą nazwą kryje się obietnica fantastycznych przeżyć. Bez obaw – ta atrakcja nie polega na pracy w kopalni czy jej zwiedzaniu. Wieczór kawalerski OFF ROAD w Kopalni Uranu to w wielkim skrócie wyprawa autami terenowymi, której celem jest dotarcie właśnie do Kopalni Uranu. Do dyspozycji Waszej grupy zostaną oddane 2 samochody terenowe, którymi pokonacie wymagającą pełną emocji trasę! Drogę utrudniać będą strome podjazdy, piach, błotniste odcinki czy zjazdy, które na pewno przyprawią o szybsze bicie serca. Ale te maszyny są stworzone do takiej przejażdżki, sami zobaczycie! Dla Was to także szansa na sprawdzenie się w roli kierowcy na trudnym terenie, na którym nietrudno o zagrzebanie w błocie – w takim przypadku sprawdzi się wyciągarka i praca zespołowa.

Po zmaganiach i świetnej zabawie dotrzecie do Kopalni, w której czekać na Was będzie zastawiony stół z jedzeniem i napojami oraz muzyka porywająca do dalszej zabawy. Ciekawostką jest, że sala, w której spędzicie resztę wieczora, została wydrążona 700 metrów w głąb skały, więc imprezę w takim miejscu trudno będzie przebić!

Gra w paintball na wieczorze kawalerskim

Z uwagi na wyjątkowość wydarzenia, jakim jest wieczór kawalerski, warto postarać się o niezwykły prezent. Do lamusa odchodzą typowe formy tych imprez, dlatego na organizujących wieczór kawalerski czeka niemałe wyzwanie. Na pewno dużą frajdę sprawi możliwość realizacji w gronie przyjaciół atrakcji, jaką jest gra w paintball. Ten pomysł zyskuje na popularności, w końcu to prawdziwa męska zabawa. A przecież chodzi o to, aby przyszły pan młody mógł się wyszaleć w ten ostatni wieczór wolności! Skorzystajcie ze specjalnie organizowanych wieczorów kawalerskich na polu do gry w paintball. Przed rozpoczęciem gry każdy z Was zostanie wyposażony w pełny ubiór i broń z kolorową amunicją. Z kolei bohater wieczoru otrzyma specjalną broń, która da mu przewagę i poczuje się jak prawdziwy komandos! Rozgrywka będzie się toczyć na otwartym polu paintballowym, a jego urozmaicony teren to gwarancja osiągnięcia maksimum adrenaliny i rozrywki podczas realizacji różnych scenariuszy gry. Dodatkowo możecie poszerzyć program imprezy o ognisko lub grill, które dodadzą świetnego klimatu. Jak widzisz, ten pomysł na wieczór kawalerski wychodzi daleko poza utarte schematy. Rozgrywka na polu paintballowym wyzwoli w Waszej grupie ducha rywalizacji, a przyszły pan młody zachwyci się, jeśli przy okazji jest fanem militariów i z pewnością zyska fantastyczne wspomnienia.

Wieczór Kawalerski na torze kartingowym

Propozycji na ciekawe niespodzianki dla mężczyzny, który wkrótce stanie na ślubnym kobiercu jest wiele. Jeszcze więcej jest śmiesznych gadżetów dedykowanych na tę okazję, jednak te śmieszą i bawią tylko przez chwilę. Na szczęście coraz częściej uczestnicy zabawy przygotowują dla przyszłego pana młodego prezent w formie przeżycia. Im bardziej oryginalny, tym lepiej. No i na pewno ma być to męska atrakcja! Z czym kojarzy się męska rozrywka? Warto pomyśleć, co mężczyzn fascynuje? Odpowiedź jest prosta – prędkość, adrenalina i rywalizacja. Połączeniem tych cech jest szeroko pojęta motoryzacja, a podarowanie przeżycia związanego z samochodami jako prezent dla niego to niemal zawsze strzał w 10. Jeśli zastanawiasz się, jak zorganizować wieczór kawalerski dla faceta kochającego szybką jazdę i krążącą w żyłach adrenalinę, to postaw na niesztampowe miejsce, jakim jest tor kartingowy! Tu będziecie mogli zaszaleć w bezpieczny sposób, bowiem gokarty to najbezpieczniejszy motosport. Gokarty to niewielkich rozmiarów maszyny, ale mogą osiągnąć imponujące prędkości. Tor kartingowy obfituje w ostre zakręty i łuki, zatem walka koło w koło między Wami podniesie poziom adrenaliny i nie raz wywoła salwy śmiechu. Atmosferę rywalizacji podkręci wyświetlacz, na którym będziecie na bieżąco śledzić swoje wyniki. Jazda gokartami w gronie przyjaciół to ekscytująca przygoda, a taka forma kawalerskiego będzie mile zapamiętana zarówno przez głównego bohatera wieczoru, jak i jego gości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pomysł na ciekawy artykuł?

Wciąż szukam nowych tematów, które warto poruszyć. Masz pomysł? Kliknij niżej i skontaktuj się z nami!

Zobacz ostatnio dodane wpisy