butelka z wodą

Butelka termiczna Dafi mająca pojemność 490 ml stworzona została z myślą o estetycznym oraz wygodnym zabieraniu ze sobą ulubionych napojów. Dzięki możliwości zachowania niskiej oraz wysokiej temperatury napojów butelka ta przydaje się o każdej porze roku, bez względu na prognozę pogody. Produkt ten wykonywany jest z materiałów pozbawionych szkodliwego dla naszego zdrowia i środowiska naturalnego bisenolu A.

Zastosowanie najwyższej klasy stali kwasoodpornej sprawi, iż butelka nie będzie utrzymywała oraz przenosiła zapachów, dzięki temu możliwe stanie się jej używanie przez dłuższy czas. Produkt jest odporny na uszkodzenia. Dzięki łatwemu czyszczeniu możliwe staje się zachowanie odpowiedniego poziomu higieny stosowania. Taka butelka termiczna może być pierwszym albo następnym krokiem do ochrony środowiska naturalnego, dzięki zredukowaniu produkcji odpadów jednorazowych, tzn. kubeczków na herbatę albo kawę.

Pomoc w ratowaniu środowiska naturalnego

Dzięki użyciu butelki termicznej możemy zostać bohaterami i przyczynić się do dbania o środowisko naturalne. Jednorazowe kubki plastikowe będą już przeszłością, a my w kawiarni albo na stacji benzynowej, będziemy mogli nabyć kawę albo herbatę (nawet w wersji mrożonej – do 12h pozostanie zimna) do swojej butelki, co stanowi istotny krok do życia zgodnie z zasadami zero waste.

Brak BPA – zwiększenie bezpieczeństwa

Omawiana butelka termiczna jest nie tylko praktyczna, ale może również stanowić dodatek do naszego stroju albo wspaniały prezent. Wykonano ją z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów bez dodatku bisefenolu A, dlatego też jest ona także bezpieczna dla środowiska naturalnego. Ogromna gama barw potrafi zaspokoić potrzeby różnych użytkowników.

Funkcjonalność oraz nowoczesność

Butelka termiczna jest nowością na rynku, która jakością oraz minimalistycznym, aczkolwiek niezwykle nowoczesnym designem, bardzo szybko podbiła serca jej użytkowników. Produkt ten został stworzony nie tylko do gorących, ale również do zimnych napojów, dzięki czemu możemy go używać cały rok. Czas do 12 godzin utrzymania stałej temperatury napoju na pewno robi wrażenie i pozwala nie martwić się upałem albo zimnem wokół.

Zalety butelki termicznej – podsumowanie

Jak widać, omawiana butelka termiczna ma wiele zalet, a wśród nich:

  • aż 490 ml pojemności,
  • antypoślizgową podstawę,
  • wykonanie z certyfikowanej i bezpiecznej kwasoodpornej stali,
  • brak utrzymywania i przenoszenia zapachów,
  • ergonomiczny kształt,
  • proste napełnianie,
  • wygodny uchwyt.

Butelka termiczna – jak z niej korzystać?

Butelka termiczna nazywana inaczej bidonem termicznym przyda się podczas wizyty na siłowni, na spacerze, na wycieczce rowerowej itd. Stanowi idealną opcję także dla starszych dzieci w wieku szkolnym, które mogą zabrać ze sobą ulubiony napój na zajęcia, zaś rodzice zyskają wówczas pewność, iż ich pociechy będą mogły zawsze wypić ciepły w czasie zimy oraz zimny w czasie lata napój. Jest to również niezastąpiony gadżet dla mam. Posiadając ciepłą wodę w takiej butelce, mogą w dowolnym miejscu przygotować mleko dla swoich maluszków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Masz pomysł na ciekawy artykuł?

Wciąż szukam nowych tematów, które warto poruszyć. Masz pomysł? Kliknij niżej i skontaktuj się z nami!

Zobacz ostatnio dodane wpisy